Пласкі рулони для автоклава (стерилізації парою) TM «OPTIMALITY»

Пласкі рулони для автоклава (стерилізації парою) TM «OPTIMALITY»

укр.Пласкі рулони для автоклава (стерилізації парою) TM «OPTIMALITY»
лат.Flat steam sterilization roll TM «OPTIMALITY»
360,00 грн
375,00 грн
495,00 грн
660,00 грн
945,00 грн
1320,00 грн
1800,00 грн
2160,00 грн
2520,00 грн
2880,00 грн
1965,00 грн
2355,00 грн
Перейти в корзину

Стерилізаційні упаковки призначені для пакування виробів медичного призначення перед стерилізацією, а також для додаткового пакування стерилізаційних упаковок із виробами, що знаходяться в них після стерилізації, з метою збереження стерильності цих виробів під час транспортування та зберігання до використання за призначенням.


Основні переваги якісних пакувальних матеріалів для стерилізації
- всі позначення знаходяться зовні - це запобігає відбиткам на інструментах, фарба якої вони надруковані - не токсична, на водній основі;
- всі рулони виготовлені із міцних матеріалів для запобігання їх розриву під час зберігання;
- надійний бар'єр - медичний крафт-папір із щільністю 60-70г/см;
- потрійна заклеєна смуга утворює три незалежні бар'єри для попередження забруднення - це також знижує ризик розриву упаковки;
- Сумісно з будь-якими термозварювальними апаратами;
- міцні шви, видима лінія склеювання;
- підходять для стерилізації парою, етилен-оксидом та формальдегідом;
- відповідає вимогам ISO 11140, ISO 11607, EN 868;
- при відкритті не залишає ворсу;
- напрямок розкриття позначено на упаковці;
- прозора багатошарова полімерна плівка полегшує визначення внутрішнього наповнення.


Стерилізаційні комбіновані упаковки (прозора синтетична плівка + папір)
Комбіновані упаковки представлені пакетами та рулонним матеріалом без складок (плоскі) та зі складками, а також самоклеючими пакетами без складок різноманітних типорозмірів, призначеними для пакування виробів, які підлягають стерилізації паровим та газовим ( із застосуванням оксиду етилену та формальдегіду) методами. Пакувальні матеріали без складок (плоські) призначені для упаковки невеликих виробів за товщиною.


Упаковки виготовлені з прозорого світло-зеленого багатошарового (поліефір/поліпропілен) плівки (прозора сторона) та водовідштовхувального медичного паперу (непрозора сторона), з'єднаних термошвом.


На паперовій основі пакетів та рулонних матеріалів нанесені такі позначення:
- найменування торгової марки;
- маркування типорозміру;
- каталожний номер виробу;
- Коди міжнародних стандартів;
- Заборона багаторазового використання упаковки;
- заборона використання у разі пошкодження упаковки;
- номер партії;
- напрямок роздруковування упаковки для вилучення простерилізованого виробу (на пакетах позначено символом);
- кольорові хімічні індикатори відповідних методів стерилізації з поясненнями щодо кольору індикатора, який він набуває після стерилізації (індикатор стерилізації газовим методом, із застосуванням формальдегіду, змінює колір з рожевого на зелений; індикатор стерилізації газовим методом із застосуванням оксиди етилену; пором змінює рожевий колір на коричневий).


УВАГА! Зазначені індикатори не призначені для контролю режиму стерилізації і не можуть характеризувати ні температурний режим ні експозицію обробки виробів медичного призначення, а служать лише для визначення типу обробки (пар або газ), а також для того, щоб відрізнити простерилізовані упаковки від тих, які не піддавалися обробці.

При використанні рулонного матеріалу з нього за допомогою спеціального різального пристрою нарізають відрізки, які відповідають довжині виробу, що підлягає стерилізації, з урахуванням запасу на вільне розміщення виробу і ширину швів. Одну сторону запечатують за допомогою термозварювального апарату, у виняткових випадках - за допомогою липкої стрічки з індикатором або без нього.

Ширина термошва має бути не менше 8 мм. У цій частині зелена плівка набуває темнішого відтінку, що дозволяє за рівномірністю забарвлення візуально проконтролювати цілісність термошва.

Запечатування стрічкою, що сама клеїться, здійснюють щільно притискаючи заздалегідь підготовлений відрізок стрічки (із запасом на краї по 1см) до поверхні однієї сторони упаковки, яка запечатується, а після перегину через край - до поверхні зворотної сторони.

Перед пакуванням виробів упаковку оглядають, перевіряючи її цілісність. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКОРИСТАННЯ ПОШКОДЖЕНИХ УПАКОВОК!

Сухі чисті вироби, піддані попередньо передстерилізаційному очищенню, випрасувану та висушену операційну білизну, що підлягає стерилізації, поміщають у пакети (у тому числі виготовлені з рулонного матеріалу). При цьому вироби розміщують, орієнтуючи з робочої частини у відкритий бік пакета (бік наповнення). У пакети, виготовлені з рулонного матеріалу, вироби поміщають таким чином, щоб робоча частина виробу була розміщена в бік, протилежний символу частини, що відкривається. Пакети не слід заповнювати виробами більш ніж на три чверті об'єму, щоб уникнути розриву швів.

Для запобігання пошкодженню упаковок колючими (голки та ін.) і різальними (скальпелі, резекційні ножі та ін.) інструментами, використовують різноманітні захисні прийоми: упаковують вироби послідовно в дві упаковки, обертають робочі частини різальних інструментів.

Оплата

 • Накладеним платежом.
  ЗАМОВЛЕННЯ СУМОЮ менше 1000 грн накладеним платежом не відправляються.
  При отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти сплачується сума накладеного платежу + 2% комісії від суми замовлення + 20 грн за зворотню доставку грошей + віртість доставки за тарифами Нової пошти.

 • Готівкою.
  Оплата готівкою при отриманні замовлення або при самовивозі. При отриманні товару обовязково перевіряти комплектацію та цілісність продукції.

 • Безготівковий розрахунок.
  Після оформлення замовлення менеджер відправить по електронній пошті рахунок-фактуру, який можливо сплатити за допомогою банківського переводу, у касі банку або з розрахункового рахунку.

Доставка

 • По місту Дніпро.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

  • На адресу по місту Дніпро
  • На відділення Нової Пошти  по місту Дніпро
 • По Україні.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

Гарантія и повернення

  • Офіційна гарантія від виробника.

  • При виявленні  суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного строку споживач має право замінити товар або запросити повернення грошей.

  • При отриманні товару від курєру або у відділенні перевізника.

  Покупець повинен перевірити цілісність пакування, відкрити упаковку та переконатися у належному стані та у повноті кількості товару відповідно до замовлення. У разі виявлення невідповідності або пошкодження товару, покупець має право відмовитися від його прийому, а також подати претензію компанії-перевізнику. У разі недотримання вищезгаданої процедури вважається, що покупець отримав товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та в повній комплектності.

  • Які товари належної якості не підлягають обміну чи поверненню?

  Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення лікарських засобів та засобів, предметів сангігієни належної якості.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)