Крепований папір зелений (синій, зелений)

Крепований папір зелений (синій, зелений)

укр.Стандартний креп зелений (синій, зелений)
лат.Standart crepe green (blue, green)
3999,00 грн
4499,00 грн
3999,00 грн
5599,00 грн
Перейти в корзину

Стерилізаційні листові паперові обгорткові матеріали - папір кріплений (креповий, кріплений)

Листові паперові обгорткові матеріали для стерилізації парою (автоклав) або газом (етилен-оксид) представлені листами паперу кріпленого (крепового, кріпленого) стандартного кріплення - синього та зеленого кольорів, різних розмірів. Даний тип упаковки для стерилізації підходить для упаковки великих за розміром та важких виробів, комплектів інструментів та хірургічної білизни, що стерилізуються паровим чи газовим методами (із застосуванням оксиду етилену) методами.

Папір стандартного кріплення є спеціальним водовідштовхувальним папіром підвищеної еластичності, виготовленим з підбіленої екологічно чистої деревної маси. Різні кольори аркушів паперу дають можливість проводити колірне кодування виробів, які стерилізуються. При пакуванні виробів у стандартний кріплений папір використовують по два аркуші відповідного розміру. Вироби загортають окремо в кожен лист за типом конверта, закріплюючи його стрічкою, що самоклеїться.

Для видалення надлишку вологи з упаковок в умовах стерилізації паровим методом (у деяких випадках - газовим методом) використовують вологопоглинаючий папір, який є спеціальним сортом вологостійкого, практично безворсового, білого паперу, у вигляді листів різних типорозмірів. Вологопоглинаючий папір, як підкладка, розміщують на дні кошиків, касет, підносів або лотків перед заповненням їх наборами виробів.

Спосіб упаковки виробів медичного призначення до листових паперових обгорткових матеріалів для подальшої стерилізації.
Внутрішня упаковка
1

Розмістіть виріб, підготовлений до упаковки, на аркуші відповідно до малюнка.
2

Загніть ближній кут у напрямку від себе, натягуючи папір.
3

Загніть кінцеву частину цього ж кута у напрямку "до себе", натягніть папір на ділянці А і фальцюйте його (загинайте та розгладжуйте рукою) на відрізку Б-В
4

Фальцуйте правий кут листа відповідно до малюнка, загинаючи кінцеву частину кута таким чином, щоб центральна частина виробу, який упаковується, була перекрита.
5

Лівий кут листа фальцують аналогічно до правого.
6

Натягніть папір на відрізку А-Г
7

Фальцюйте останній кут аркуша в напрямку "до себе" і поверніть виріб, що упаковується, на 180°
8

Натягніть папір, підтримуючи його великими пальцями в точках Д і Е. Фальцуйте під згинами кут листа, що виступає, залишаючи його кінцеву частину на виду.
9

Зовнішній вигляд готової внутрішньої упаковки.

Зовнішня упаковка

1-9

 

Повторіть перелічені вище операції

10

Закріпіть упаковку стрічкою, що самоклеїться, і нанесіть маркування

Термін зберігання простерилізованих в упаковці із кріпленого паперу виробів становить 6 місяців.

Оплата

 • Накладеним платежом.
  ЗАМОВЛЕННЯ СУМОЮ менше 1000 грн накладеним платежом не відправляються.
  При отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти сплачується сума накладеного платежу + 2% комісії від суми замовлення + 20 грн за зворотню доставку грошей + віртість доставки за тарифами Нової пошти.

 • Готівкою.
  Оплата готівкою при отриманні замовлення або при самовивозі. При отриманні товару обовязково перевіряти комплектацію та цілісність продукції.

 • Безготівковий розрахунок.
  Після оформлення замовлення менеджер відправить по електронній пошті рахунок-фактуру, який можливо сплатити за допомогою банківського переводу, у касі банку або з розрахункового рахунку.

Доставка

 • По місту Дніпро.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

  • На адресу по місту Дніпро
  • На відділення Нової Пошти  по місту Дніпро
 • По Україні.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

Гарантія и повернення

  • Офіційна гарантія від виробника.

  • При виявленні  суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного строку споживач має право замінити товар або запросити повернення грошей.

  • При отриманні товару від курєру або у відділенні перевізника.

  Покупець повинен перевірити цілісність пакування, відкрити упаковку та переконатися у належному стані та у повноті кількості товару відповідно до замовлення. У разі виявлення невідповідності або пошкодження товару, покупець має право відмовитися від його прийому, а також подати претензію компанії-перевізнику. У разі недотримання вищезгаданої процедури вважається, що покупець отримав товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та в повній комплектності.

  • Які товари належної якості не підлягають обміну чи поверненню?

  Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення лікарських засобів та засобів, предметів сангігієни належної якості.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)