Серветки Сані Клос® Актив

укр.Серветки Сані Клос® Актив
лат.Wipes Sani-Cloth® Active
175,00 грн195,00 грн
420,00 грн
Перейти в корзину

Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active) -  готовий до використання дезінфікуючий засіб у вигляді серветок що не містять спирту для швидкої дезінфекції та очистки поверхонь, виготовлених з чутливих матеріалів

Особенности Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active)
Засіб для швидкої дезінфекції та очистки поверхонь у вигляді серветок, що має широкий спектр мікробіологічної активності, та відмінну сумісність з особливо чутливими матеріалами. Ідеально підходять для обробки чутливих матеріалів (як датчики УЗД) та всіх поверхонь, особливо чутливих до дії спиртів. Засіб має відмінну та підтверджену сумісність з матеріалами всіх поверхонь, рекомендований для використання виробниками обладнання УЗД. Засіб проявляє відмінні очисні характеристики за рахунок активної діючої речовини та яксіного нетканого безворсового матеріалу серветок. Засіб абсолютно безпечний для персоналу та пацієнтів, діюча речовина практично не має запаху та випарів. Високоякісні та зручні у використанні серветки з безворсового матеріалу. Оптимальна норма витрат засобу - лише одна серветка на 1 м2. Засіб протестований згідно останніх норм EN.

Описание Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active)
Готовий до використання дезінфікуючий засіб у вигляді серветок, що не містять спирту для швидкої дезінфекції та очистки поверхонь виготовлених з чутливих матеріалів - Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active), 200 шт. Серветки Сані-Клос Актив просочені розчином дезінфекційного засобу, добре змочують поверхні, що піддаються обробці. Розчин швидко висихає, не залишаючи на поверхнях нальоту (крім глянцевих поверхонь) та залишку, не фіксує білкові та інші органічні і неорганічні забруднення. Засіб має відмінні очисні властивості та не спричиняє налипання на поверхнях. Сані-Клос Актив має відмінну сумісність з матеріалами всіх типів поверхонь.           

Мікробіологічна ефективність засобу Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active) підтверджена сертифікатами Європейських стандартів:
Бактерицидна дія згідно EN 13727;
Протигрибкова дія згідно EN 13624;
Фунгіцидна дія згідно EN 13624;
Противірусна дія згідно EN 14476 та рекомендацій Інституту Роберта Коха RKI 01/2004;
Туберкулоцидна, мікобактерицидна дії згідно EN 14348.
Детальна інформація міститься в Інструкції щодо застосування средства засобу Сані-Клос Актив.

Активні компоненти дидецилдиметиламоній хлорид – 0,45%

Призначення  Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active)
Для поточної та заключної дезінфекції та очистки в закладах охорони здоров’я.
Для швидкої дезінфекції та очистки невеликих за розмірами та важкодоступних поверхонь приміщень, предметів умеблювання, медичного обладнання та апаратури, предметів догляду за хворими;
Для проведення профілактичної дезінфекції та  дезінфекційних заходів на об’єктах, діяльність яких вимагає проведення робіт відповідно до санітарно-гігієнічних і протиепідемічних норм і правил. Для попереднього очищення ендоскопів.
Для очистки та дезінфекції датчиків (у тому числі вагінальних) до ультразвукових діагностичних апаратів, стетоскопів, фонендоскопів, стетофонендоскопів тощо.

Режими застосування Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active)
Дезінфекція  методом протирання. Обробити поверхню до повного її зволоження, переконавшись, що вся поверхня, яка піддається обробці, повністю покрита розчином засобу. Рекомендована площа обробки поверхні однією серветкою до 1 кв.м. Витримують необхідну експозицію та дають поверхням висохнути. Засіб не змивати.
Детальна інформація міститься в Інструкції щодо застосування средства засобу Сані-Клос Актив.

Сфери застосування Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active)
Медичні установи всіх напрямків та профілів, фармацевтичні установи, амбулаторії, кабінети щеплення, стоматології, лабораторії, косметичні салони, аптеки, оздоровчі заклади, фізіотерапевтичні кабінети тощо

Характеристики Сані-Клос Актив (Sani-Cloth Active)

Виробник Ecolab
Країна виробник концерн Ecolab, країни Європи
Об'єм 200 шт.
Термін придатності 3 роки, після першого відкриття – 6 місяців
Форма випуску серветки розміром 200 × 220 мм, просочені дезінфікуючим розчином
Пакування герметична полімерна ємність з кришкою, що щільно закриває отвір
Тип засобу  готовий до використання
Група основної діючої речовини  дидецилдиметиламоній хлорид
Колір білий
Віддушка не містить

Категорії: Інструменти, поверхні, устаткування, інвентар, меблі, обладнання, електронні пристрої, серветки

Позначки: швидка дезінфекція, термінова дезінфекція, дезінфекція поверхонь, дезінфекція обладнання, дезінфекційні серветки

Оплата

 • Накладеним платежом.
  ЗАМОВЛЕННЯ СУМОЮ менше 1000 грн накладеним платежом не відправляються.
  При отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти сплачується сума накладеного платежу + 2% комісії від суми замовлення + 20 грн за зворотню доставку грошей + віртість доставки за тарифами Нової пошти.

 • Готівкою.
  Оплата готівкою при отриманні замовлення або при самовивозі. При отриманні товару обовязково перевіряти комплектацію та цілісність продукції.

 • Безготівковий розрахунок.
  Після оформлення замовлення менеджер відправить по електронній пошті рахунок-фактуру, який можливо сплатити за допомогою банківського переводу, у касі банку або з розрахункового рахунку.

Доставка

 • По місту Дніпро.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

  • На адресу по місту Дніпро
  • На відділення Нової Пошти  по місту Дніпро
 • По Україні.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

Гарантія и повернення

  • Офіційна гарантія від виробника.

  • При виявленні  суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного строку споживач має право замінити товар або запросити повернення грошей.

  • При отриманні товару від курєру або у відділенні перевізника.

  Покупець повинен перевірити цілісність пакування, відкрити упаковку та переконатися у належному стані та у повноті кількості товару відповідно до замовлення. У разі виявлення невідповідності або пошкодження товару, покупець має право відмовитися від його прийому, а також подати претензію компанії-перевізнику. У разі недотримання вищезгаданої процедури вважається, що покупець отримав товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та в повній комплектності.

  • Які товари належної якості не підлягають обміну чи поверненню?

  Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення лікарських засобів та засобів, предметів сангігієни належної якості.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)