Інцидін Ліквід

лат.Incidin Liquid
246,00 грн270,00 грн
1110,00 грн1221,00 грн
Перейти в корзину

Особливості Інцидін Ліквід (Incidin Liquid)
спиртовий засіб для швидкої дезінфекції з широким спектром мікробіологічної дії (бактерицидна, протигрибкова, фунгіцидна, противірусна, туберкулоцидна та мікобактерицидна дії) впродовж експозиції 1 хв для використанання на всіх поверхнях, стійких до дїї спиртів. Підтверджена коротка експозиція 1 хв при туберкулоцидній та мікобактерицидній дії. Не містить тензидів (ПАВ) чи інших компонентів, що можуть спричиняти налипання, не залишає розводів на поверхнях. Засіб має відмінну та підтверджену сумісність зі всіма поверхнями, стійкими до дії спирту, містить високоочищену спиртову формулу, що практично не має неприємного запаху, не містить віддушок. Засіб протестований згідно останніх норм EN. Має оптимальну норму витрат, що складає 25-30 мл на 1 м2.

Опис Інцидін Ліквід (Incidin Liquid)
Готовий до використання дезінфікуючий засіб на основі спирту для швидкої дезінфекції - Інцидін Ліквід (Incidin Liquid), 1л. Засіб можна використовувати всюди та на всіх типах поверхонь, стійких до дії спиртів. На чутливих до спиртів поверхнях рекомендується провести випробування на чутливість до дії засобу на невеликій площі матеріалу чи поверхні. Для більш ефективного застосування засобу передбачене використання дозуючого пристрою у вигляді розпилювача (спреєра).

Мікробіологічна ефективність засобу Інцидін Ліквід підтверджена сертифікатами Європейських стандартів:
Бактерицидна дія згідно EN 13727, EN 16615;
Протигрибкова дія згідно EN 13624, EN 16615;
Фунгіцидна дія згідно EN 13624, EN 16615;
Противірусна дія згідно EN 14476 та рекомендацій Інституту Роберта Коха RKI 01/2004;
Туберкулоцидна, мікобактерицидна дії згідно EN 14348, EN 16615.
Детальна інформація міститься в Інструкції щодо застосування засобу Інцидін Ліквід.
Активні компоненти 35% - 2-пропанол; 25% - 1-пропанол.

Призначення Інцидін Ліквід (Incidin Liquid)
Для поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров’я, швидкої дезінфекції невеликих за розмірами та важкодоступних поверхонь приміщень, предметів умеблювання, медичного обладнання та апаратури, предметів догляду за хворими у лікувально-профілактичних закладах. Для проведення профілактичної дезінфекції та проведення дезінфекційних заходів на об’єктах, діяльність яких вимагає проведення робіт відповідно до санітарно-гігієнічних і протиепідемічних норм і правил.

Режими застосування Інцидін Ліквід (Incidin Liquid)
Дезінфекцію поверхонь засобом Інцидін Ліквід проводять методами зрошення, протирання або зрошення та протирання візуально чистих поверхонь. Наносити та розподіляти засіб на поверхню необхідно до повного її зволоження, переконавшись, що вся поверхня, яка піддається обробці, повністю покрита розчином засобу. Норма витрат засобу складає 25-30 мл/кв.м поверхні. Витримують необхідну експозицію та дають поверхням висохнути. Засіб не потребує змивання. Детальна інформація щодо режимів та способів застосування міститься в Інструкції щодо застосування засобу Інцидін Ліквід.

Сфери призначення Інцидін Ліквід (Incidin Liquid)
Медичні установи всіх напрямків та профілів, фармацевтичні установи, амбулаторії, кабінети щеплення, стоматології, лабораторії, косметичні салони, аптеки, оздоровчі заклади, фізіотерапевтичні кабінети тощо.

Характеристики Інцидін Ліквід (Incidin Liquid)
Виробник - Ecolab
Країна виробник - концерн Ecolab, країни Европы
Об'єм - 1000мл, 5000мл
Термін придатності - 4 роки
Форма випуску - рідина
Пакування - полімерний флакон
Тип засобу - готовий до використання
Група основної діючої речовини - спирти
Колір - безбарвний або світло-жовтого кольору
Віддушка - не містить

Категорії: інструменти, поверхні, устаткування, інвентар, меблі, обладнання

Позначки: швидка дезінфекція, термінова дезінфекція, дезінфекція поверхонь, дезінфекція обладнання, дезінфекція на основі спирту

Оплата

 • Наложенным платежом.
  ЗАКАЗЫ СУММОЙ менее 1000 грн наложенным платежом не отправляются.
  При получении заказа на отделении Новой Почты Вы оплачиваете сумму наложенного платежа + 2% комиссии от суммы заказа + 20 грн за обратную доставку денег + стоимость доставки по тарифам Новой почты.

 • Наличными.
  Оплата наличными при получении заказа или при самовывозе. При получении товара обязательно проверьте комплектацию и целостность заказанной продукции. После отъезда курьера претензии не принимаются.

 • Безналичный расчет.
  После оформления заказа менеджер вышлет Вам по электронной почте счет-фактуру, который Вы сможете оплатить переводом с банковской карточки, в кассе отделения банка или с расчетного счета Вашего предприятия на расчетный счет нашего предприятия.

Доставка

 • По городу Днипро.
  Осуществляется доставка курьером (Новая Почта) по тарифам перевозчика.

  • На адрес в пределах г. Днипро
  • На отделение Новой Почты в пределах г. Днипро
 • По Украине.
  Осуществляется доставка курьером (Новая Почта) по тарифам перевозчика.

Гарантия и возврат

 

  • Официальная гарантия от производителя.

  • При обнаружении существенных недостатков, которые возникли по вине производителя товара, в течение гарантийного срока потребитель имеет право на замену товара или возврат денег.

  • При получении товара от курьера или в отделениях перевозчика.

  Покупатель обязан проверить целостность упаковки, открыть упаковку и убедиться в надлежащем состоянии и в полноте количества товара в соответствии с заказом. В случае обнаружения несоответствия или повреждении товара, покупатель вправе отказаться от его приема, а так же подать претензию компании-перевозчику. В случае несоблюдения вышеуказанной процедуры считается, что покупатель получил товар в надлежащем состоянии - без каких-либо механических повреждений и в полной комплектности.

  • Какие товары надлежащего качества не подлежат обмену или возврату?

  Законом о защите прав потребителей не предусмотрен возврат лекарственных препаратов и средств, предметов сангигиены надлежащего качества.

 

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)