Набор азопирамовых проб

Набор азопирамовых проб

укр.Набір азопірамових проб
360,00 грн
Перейти в корзину

Набор реактивов для приготовления «Азопирамовой пробы» на качество пред стерилизационной очистки изделий медицинского назначения соответствует ТУ У 03598943. 002-96.
Азопирамовая проба определяет присутствие гемоглобина, пероксидаз растительного происхождения (растительных остатков), окислителей (хлорамина, хлорной извести, стиральных порошков с отбеливателем, хромовой смеси), ржавчины (окисей и солей железа), а так же кислот.
Набор реактивов определяет наличие остатков крови на медицинских инструментах и основывается на способности реактива смеси с 3% перекисью водорода в присутствии гемоглобина давать фиолетовый цвет, который на протяжении минуты переходит в розово-сиреневый или бурый.
Набор "Азопирамовой пробы" рассчитан на приготовление 600мл рабочего раствора, что обеспечивает до 6000 постановок реакций при расходе рабочего раствора 0,1мл (2-3 капли) на одну реакцию.
Гарантийный срок хранения при температуре не выше 30º С - 2года с даты производства.
 

Оплата

 • Накладеним платежом.
  ЗАМОВЛЕННЯ СУМОЮ менше 1000 грн накладеним платежом не відправляються.
  При отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти сплачується сума накладеного платежу + 2% комісії від суми замовлення + 20 грн за зворотню доставку грошей + віртість доставки за тарифами Нової пошти.

 • Готівкою.
  Оплата готівкою при отриманні замовлення або при самовивозі. При отриманні товару обовязково перевіряти комплектацію та цілісність продукції.

 • Безготівковий розрахунок.
  Після оформлення замовлення менеджер відправить по електронній пошті рахунок-фактуру, який можливо сплатити за допомогою банківського переводу, у касі банку або з розрахункового рахунку.

Доставка

 • По місту Дніпро.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

  • На адресу по місту Дніпро
  • На відділення Нової Пошти  по місту Дніпро
 • По Україні.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

Гарантія и повернення

  • Офіційна гарантія від виробника.

  • При виявленні  суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного строку споживач має право замінити товар або запросити повернення грошей.

  • При отриманні товару від курєру або у відділенні перевізника.

  Покупець повинен перевірити цілісність пакування, відкрити упаковку та переконатися у належному стані та у повноті кількості товару відповідно до замовлення. У разі виявлення невідповідності або пошкодження товару, покупець має право відмовитися від його прийому, а також подати претензію компанії-перевізнику. У разі недотримання вищезгаданої процедури вважається, що покупець отримав товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та в повній комплектності.

  • Які товари належної якості не підлягають обміну чи поверненню?

  Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення лікарських засобів та засобів, предметів сангігієни належної якості.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)