Скінман Фом

лат.Skinman Foam
300,00 грн330,00 грн
360,00 грн
Перейти в корзину

Скінман Фом (Skinman Foam) - єдиний в Україні спиртовмісний антисептик, що дозується у вигляді піни та має унікальний 5-ти компонентний комлекс догляду за шкірою рук.

Особливості Скінман Фом (Skinman Foam)
Інноваційний антисептик з високим комплаєнсом (прихильністю та відповідністю якісних вимог персоналу) та відмінною переносимістю. Інноваційний антисептик для ефективної обробки рук та ефективного догляду за шкірою одночасно. Єдиний в Україні антисептик з 5-ти компонентним та унікальним комлексом догляду за шкірою рук. Піна мінімізує розбризкування та забезпечує економне використання антисептика, знижує та маскує спиртовий запах антисептика. Піна дає можливість візуального контролю правильного виконання техніки обробки рук. Засіб протестований згідно останніх норм EN. Формула засобу не спричинює налипання на руках після аплікації.

Опис Скінман Фом (Skinman Foam)
Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук, шкірних покривів.

Мікробіологічна ефективність засобу Скінман Фом підтверджена сертифікатами Європейських стандартів:
Бактерицидна дія згідно EN 1500, EN 12791, EN 13727;
Фунгіцидна дія згідно EN 13624;
Противірусна дія згідно EN 14476;
Гігієнічна дезінфекція рук згідно EN 1500;
Хірургічна дезінфекція рук згідно EN 12791.
Детальна інформація міститься в Інструкції щодо застосування засобу Скінман Фом.

Активні компоненти: етанол – 73,6%
Додаткові компоненти для догляду за шкірою:
• вітамін Е – володіє антиоксидантною дією та створює ефективний захист від дії вільних радикалів на клітини шкіри;
• ніацинамід – підсилює синтез колагену та церамідів, що сприяє покращенню пружності та еластичності шкіри і зменшенню транс-епідермальних втрат вологи;
• колаген: колаген шкіри є білковим компонентом, що забезпечує еластичність шкіри за рахунок створення міжклітинних зв’язків;
• цераміди: є основною складовою ліпідного бар'єру шкіри.
• гліцерин – забезпечує живлення шкіри за рахунок зволожуючої дії (переміщення вологи з зовнішнього середовища);
• етилгексилгліцерин – посилює дію гліцерину за рахунок утримування вологи у верхніх шарах шкіри;
• ПЕГ 10 диметикон – підсилює зволоження за рахунок довготривалої гідратації;

Призначення Скінман Фом (Skinman Foam)
Для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук медичного персоналу в медичних закладах різного профілю та в організаціях, що здійснюють медичну діяльність.
Для гігієнічної дезінфекції шкіри рук у побуті та при догляді за новонародженими, людьми похилого віку, тяжкохворими, у подорожах тощо.
Для гігієнічної обробки рук працівників парфюмерно-косметичних, хіміко-фармацевтичних і біотехнологічних підприємств, підприємств харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування, комунальних служб, spa комплексах і т.д.

Режими застосування Скінман Фом (Skinman Foam)
Не менше 3 мл дезінфекційного засобу (3 натиснення на інтегровану дозуючу помпу флакону 600 мл) відбирають за допомогою дозуючого пристрою або безпосередньо з пластикового флакона в заглиблення сухої долоні. Після цього засіб активно втирають у долоні, пальці, між пальцями, у шкіру на тильній стороні долоні, в кутикули та під нігтями. Засіб втирати в шкіру рук протягом 30 с. Протягом всього часу втирання руки повинні бути зволожені дезінфекційним засобом.
Для хірургічної дезінфекції засіб втирають у шкіру рук і передплічь, включаючи п’ясткові та ліктьові суглоби протягом 2 хв. (4 × 30 с). При цьому періодично відбирають стільки порцій засобу, скільки потрібно, щоб протягом всього часу втирання руки були зволожені засобом. Долоні треба тримати вище рівня ліктів. Останню порцію дезінфекційного засобу втирати в шкіру до повного висихання.
На всю процедуру використовувати не менше 12 мл (4 × 3 мл кожні 30 с) засобу. Детальна інформація міститься в Інструкції щодо застосування засобу Скінман Фом.

Сфери застосування Скінман Фом (Skinman Foam)
Медичні установи всіх напрямків та профілів, фармацевтичні установи, амбулаторії, кабінети щеплення, стоматології, лабораторії, косметичні салони, аптеки, оздоровчі заклади, фізіотерапевтичні кабінети тощо.

Характеристики Скінман Фом (Skinman Foam)
Виробник - концерн Ecolab;
Країна виробник - концерн Ecolab, країни Європи;
Об'єм - 600 мл Термін придатності - 2 роки;
Форма випуску - рідина;
Пакування - полімерний флакон з піногенеруючим дозатором;
Тип засобу - готовий до використання;
Група основної діючої речовини - спирти;
Колір - без кольору;
Віддушка - не містить;

Категорії: руки, шкіра;

Позначки: антисептика, спиртовий антисептик, пінний антисептик, хірургічна дезінфекція, профілактична дезінфекція

Оплата

 • Наложенным платежом.
  ЗАКАЗЫ СУММОЙ менее 1000 грн наложенным платежом не отправляются.
  При получении заказа на отделении Новой Почты Вы оплачиваете сумму наложенного платежа + 2% комиссии от суммы заказа + 20 грн за обратную доставку денег + стоимость доставки по тарифам Новой почты.

 • Наличными.
  Оплата наличными при получении заказа или при самовывозе. При получении товара обязательно проверьте комплектацию и целостность заказанной продукции. После отъезда курьера претензии не принимаются.

 • Безналичный расчет.
  После оформления заказа менеджер вышлет Вам по электронной почте счет-фактуру, который Вы сможете оплатить переводом с банковской карточки, в кассе отделения банка или с расчетного счета Вашего предприятия на расчетный счет нашего предприятия.

Доставка

 • По городу Днипро.
  Осуществляется доставка курьером (Новая Почта) по тарифам перевозчика.

  • На адрес в пределах г. Днипро
  • На отделение Новой Почты в пределах г. Днипро
 • По Украине.
  Осуществляется доставка курьером (Новая Почта) по тарифам перевозчика.

Гарантия и возврат

 

  • Официальная гарантия от производителя.

  • При обнаружении существенных недостатков, которые возникли по вине производителя товара, в течение гарантийного срока потребитель имеет право на замену товара или возврат денег.

  • При получении товара от курьера или в отделениях перевозчика.

  Покупатель обязан проверить целостность упаковки, открыть упаковку и убедиться в надлежащем состоянии и в полноте количества товара в соответствии с заказом. В случае обнаружения несоответствия или повреждении товара, покупатель вправе отказаться от его приема, а так же подать претензию компании-перевозчику. В случае несоблюдения вышеуказанной процедуры считается, что покупатель получил товар в надлежащем состоянии - без каких-либо механических повреждений и в полной комплектности.

  • Какие товары надлежащего качества не подлежат обмену или возврату?

  Законом о защите прав потребителей не предусмотрен возврат лекарственных препаратов и средств, предметов сангигиены надлежащего качества.

 

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)