Дозуюче та допоміжне обладнання дозволяє проводити дезінфекцію методом зрошення - розпилювачі, для зручного використання та дозування дезінфектантів для рук, мила та захисних емульсій для шкіри - дозатори, для зручного закріплення флаконів з препаратами на стіні спільно з дозаторами використовуються настінне кріплення, використання такого дозування методичними рекомендаціями "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу", затвердженими наказом МОЗ України N 798 від 21 вересня 2010 року, у додатку 1 зазначено використання дозуючих пристроїв для миючих та дезінфікуючих засобів, засобів для догляду за шкірою, рушників або серветок.

Для хірургічного режиму використовуються ліктьові дозатори. Їх використання обумовлено тим, що відсутня прямий контакт долоні з дозатором, так само подача рідини/мила/крему здійснюється легким натиском ліктя на важіль дозатора, який при кожному натисканні однакову кількість засобу, достатню для однієї обробки рук. Такий спосіб дозування дозволяє заощаджувати засоби для обробки рук. Ліктові дозатори однаково підходять як для мила/крему, так і спиртового антисептика.

Ємності для дезінфекції використовуються при проведенні передстерилізаційного очищення інструментарію та для його стерилізації. Вони є ванною для розчину з вбудованим перфорованим піддоном і спеціальним утоплювачем, що забезпечує повне занурення інструментів в розчин. Так само кожна з ємностей для дезінфекції має кришку що щільно закривається.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)